Skip to content Skip to footer

Szkła korekcyjne

Jesteśmy oficjalnym partnerem i dystrybutorem soczewek firm Nikon, Essilor oraz Hoya

Soczewki okularowe progresywne

Soczewki progresywne są najlepszym rozwiązaniem dla korekcji prezbiopii, potocznie zwanej starczowzrocznością. Dolegliwość ta jest w pełni naturalnym procesem i dotyka wszystkie osoby po ukończeniu 40 roku życia Zacznij widzieć wyraźnie przedmioty znajdujące się zarówno daleko, jak i te znajdujące się blisko, a to wszystko w jednej parze okularów.

Dowiedz się więcej o soczewkach progresywnych Presio firmy Nikon
Dowiedz się więcej o soczewkach progresywnych Varilux firmy Essilor

Soczewki okularowe jednoogniskowe

Soczewki jednoogniskowe mają taką samą moc na całej powierzchni soczewki okularowej i mogą być używane do korygowania krótkowzroczności, nadwzroczności i astygmatyzmu. Oferujemy szeroką gamę soczewek jednoogniskowych, które nie tylko zaspokoją Twoje potrzeby, ale oferują najwyższą jakość i najlepszą estetykę.

Dowiedz się więcej o soczewkach jednoogniskowych firmy Nikon
Dowiedz się więcej o soczewkach jednoogniskowych Eyezen firmy Essilor

Soczewki okularowe do odległości bliskich i pośrednich

Człowiek większość swojego czasu spędza w pomieszczaniach, w których otaczające go obiekty znajdują się w niewielkich odległościach. Soczewki okularowe do odległości bliskich i pośrednich są zaprojektowane tak aby zapewnić płynne i doskonałe widzenie bliży, zwłaszcza w pomieszczeniach.

Dowiedz się więcej o soczewkach do odległości bliskich i pośrednich firmy Nikon
Dowiedz się więcej o soczewkach do odległości bliskich i pośrednich Varilux Digitime firmy Essilor

Soczewki okularowe fotochromowe

Inteligentne soczewki Transitions adaptują się do zmieniających się warunków oświetleniowych, zapewniając optymalny komfort widzenia w modnym stylu. Dodatkowo pomagają chronić wzrok przed szkodliwym promieniowaniem UV i niebieskofioletowym, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Poznaj ofertę inteligentnych szkieł Transitions; Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szkieł do codziennego użytku, do jazdy samochodem, czy stylowej pary modnych okularów, mamy rozwiązanie dla wszystkich.

Dowiedz się więcej o soczewkach fotochromowych Transitions firmy Nikon
Dowiedz się więcej o soczewkach fotochromowych Transitions firmy Essilor

Soczewki okularowe polaryzacyjne

Linia produktów specjalnie stworzona dla optyki, posiadająca filtr polaryzacyjny, który pomaga eliminować niepożądane odbicia, powodujące wrażenie olśnienia. W połączeniu z 85% intensywnością barwienia, filtrem UV400 i powłoką antyrefleksyjną, filtr polaryzacyjny zapewnia najbardziej komfortowe widzenie.

Best Choice for Creatives
This Pop-up Is Included in the Theme
Purchase Reprizo